Одличен шопинг

Женски полудлабоки чевли-LH060107

Шифра: LH060107
Достапност: Распродадено
ден 1,099 ден 2,799
Color:
Size:
Цена на достава

Цената за достава изнесува 180 денара

Шифра на моделот LH060107-BLK
Надворешен состав Текстил/Вештачка кожа
Постава Текстил
Ѓон Гума
Начин на плаќање
Испорака
Поплаки
Безбедно пазарење
Оди на почеток на страницата
>