Женски мокасини-L020563-2

Шифра: L020563
Достапност: Распродадено
ден 1,499
Color:
Size:
Цена на достава

Цената за достава изнесува 180 денара

Модел код L020563-2-BLU
Материјално лице Текстил
Материјал за обложување Еко кожа
Ѓон Гума
Начин на плаќање
Испорака
Поплаки
Безбедно пазарење
Оди на почеток на страницата
>