Одличен шопинг

Женски патики-L065169

Шифра: L065169
Достапност: На состојба
ден 699 ден 1,499
Color:
Size:
Цена на достава

Цената за достава изнесува 180 денара

Модел код L065169-BLK
Материјално лице Еко кожа
Материјал за обложување Текстил
Ѓон Гума
Начин на плаќање
Испорака
Поплаки
Безбедно пазарење
Оди на почеток на страницата
>